شامپو مو فیورال جلبک مدل Dive In Freshness حجم 250 میلی لیتر ویژه

(4 رای)
شامپو مو فیورال جلبک مدل Dive In Freshness حجم  250 میلی لیتر
قیمت روز بازار 45000تومان * قیمت مصرف کننده : 27500 تومان
* قیمت هر عدد ( حداقل سفارش 24 عدد ) : 25000 تومان
* قیمت هر عدد سفارش کارتنی ( عمده) : 22500 تومان

* تعداد در هر کارتن : 24 عدد
--------------------------------
ارسال کالا در تهران و البرز رایگان است و برای سایر شهرستان ها متناسب با حجم سفارش هزینه ارسال دریافت می شود
فقط 5 هزار تومان | مزایای آیتم های ویژه
آدرس کوتاه: https://digiomdeh.com/1559
کد محصول: 1559 | گزارش تخلف (5 امتیاز)

قیمت تک فروشی

27,500 تومان

قیمت عمده

هر کارتن 24 عددی ( با تخفیف عمده فروشی. درصدی ) 480,000 تومان

شرح کالا

شامپو فیورال عصاره جلبک دریایی : نکات و حقایقی در مورد شامپو کردن موها ، مي&zwnjدانيم كه حالت مو در افراد مختلف متفاوت است اما واقعيت اين است كه موها تنها در 3 گروه دسته&zwnjبندي مي&zwnjشوند؛ موهاي چرب، موهاي معمولی و موهاي خشك.

اگر شما تا به حال فكر می&zwnjکردید كه هر سه اين حالات را به يك نوع بايد شست، سخت در اشتباه بوده&zwnjاید. هنگام نظافت موها بايد نوع آن را درنظر داشت و همين&zwnjطور مواد پاك&zwnjكننده مناسب براي شست&zwnjوشو را انتخاب كرد.

مهم&zwnjتر اينكه روش شست&zwnjوشو بايد بر مبناي اصولي و صحيح انجام شود تا علاوه بر بهداشت بتوانيد پوست سر و موها را به حالت دلخواه كنترل كرده و چربي و خشكي موها را به سوي نرمال سوق دهيد.

اگر به برچسب شامپوها دقت کرده باشید، روی آنها نوشته شده مخصوص موهای چرب، خشک، معمولی یا آسیب&zwnjدیده و رنگ شده. این ویژگی&zwnjها را براساس ترکیبی از سورفاکتانت&zwnjها و مواد نرم&zwnjکننده، به دست می&zwnjآورند تا هر کس بتواند براساس نوع مو، شامپوهای مخصوص آن مو را انتخاب کند.

در اینجا می&zwnjخواهیم کمی برای&zwnjتان از شست&zwnjوشوی موها بگوییم و اینکه آیا واقعا شامپوهای گیاهی اثربخشی بیشتری دارند؟

 

پوست سر بیشتر مردم چرب است اما پوست برخی چربی کمتری دارد و برخی بیشتر که تا حد زیادی بستگي به رفتار فرد با موهایش دارد.

اين نوع موها را فقط يك روز در ميان بدون چنگ زدن، ماساژ دادن و برس كشيدن بايد شست و &zwnjشو داد تا غدد چربی کف سر تحریک نشوند؛ به این طریق كه موها را در كف دست&zwnjها قرار داده و به&zwnjطور دوراني پوست سر را بشویید بي &zwnjآنكه ناخن&zwnjها يا نوك انگشتان با پوست سر تماس حاصل كند.

دو دست شست&zwnjوشو در هر بار استحمام كافي است؛ بعد از زدن شامپو، با آب ولرم یا حتی آب کمی سرد موهای&zwnjتان را کاملا آبکشی کنید.

یادتان باشد شامپویی با PH 7-6 و بیشتر یا شامپوی مخصوص موهای چرب را استفاده کنید. موهای چرب نیاز به مواد نرم&zwnjکننده ندارند چون این مواد، چربی موها را بدتر می&zwnjکنند.

موي خشك داريد از آب داغ استفاده نکنيد

افراد کمی هستند که پوست کف سرشان خشک است و از خشكي بيش از اندازه موها رنج مي&zwnjبرند؛ برای این نوع از موها نیز شامپو و نرم&zwnjکننده مخصوص موهای خشک توصیه می&zwnjشود.

در اين افراد تعداد دفعات شست&zwnjوشو بايد به حداقل کاهش یابد و اکیدا از شست&zwnjوشو با آب داغ پرهیز شود، ضمنا از حجم مناسب شامپو هنگام شست&zwnjوشو استفاده شود.

استفاده از شامپوهای کرمی یا روغن&zwnjها و کرم&zwnjهای تقویت&zwnjکننده مو برای موهای خشک توصیه می&zwnjشود. یادتان باشد شما هم بايد بسیار آرام و بدون چنگ زدن و برس كشيدن موها پوست سر را بشویید.

موهای معمولی&zwnj؛یک روز درمیان

برای شست&zwnjوشوی موهاي معمولي، كه پوست سر نه چرب و نه خشك است، بين روش شست&zwnjوشوي موهاي چرب و خشك عمل مي&zwnjشود.

برای نگهداری این نوع مو بهتر است از شامپوهای مناسب برای موهای معمولی استفاده شود و به صورت یک روز درمیان شست&zwnjوشوی مو صورت پذیرد.

موقع شست&zwnjوشو بايد موها را در كف دست&zwnjها قرار داد و به&zwnjطور دوراني پوست کف سر را شست.

اين روش شست&zwnjوشو يك قانون كلي است و كساني&zwnjكه از اين روش پيروي كنند حداقل از نظر شست&zwnjوشو ريزش غيرطبيعي نخواهند داشت.

موی آسیب&zwnj دیده به دنبال اسیدیته شامپو

اگر موهاي شما بر اثر مواد مختلف مثل مواد مش يا فر يا به هر دليل ديگري، آسيب ديده یعنی بر اثر دستكاري بيش از حد دچار تخريب شده و پيوندهاي گوگردي ساختمان آن تغيير كرده به&zwnjطوري كه داراي خشكي، زبري و عدم&zwnj استحكام است، بهتر است به اسيديته شامپو دقت کنيد.

اسيديته شامپوها بين قليايي متوسط تا اسيدي سبک تنظيم مي&zwnjشوند. شامپوهاي خنثي يا شامپويي با اسيديته سبک یعنی شامپوهایی با 6PH تا 7 مو را کمتر متورم کرده و لايه خارجي کوتيکولي مو را کمتر به هم مي&zwnjريزد.

چقدر شامپو استفاده كنيم؟

اين بستگي به حجم موهاي هر فردي دارد. مثلا آقايان كه موي كوتاه&zwnjتري دارند، حتي يك&zwnjبار شامپو كردن هم براي&zwnjشان كافي است اما خانم&zwnjهايي كه موهاي&zwnjشان بلند است معمولا با بار اول شامپو كردن، &zwnjتنها آلودگي&zwnjهاي سطحي از موهاي&zwnjشان پاك مي&zwnjشود و شايد لازم باشد كه يك&zwnjبار ديگر هم به موهاي خود شامپو بزنند تا بتوانند احساس تميز شدن موها را خوب درك كنند.

شامپو بچه برای حساس&zwnjها

شامپوهای بچه&zwnjها حالت قليايي ندارند و بيشتر اسيدي هستند، به همين دليل براي پوست لطيف بچه&zwnjها، آزاردهنده نيستند.

حالا كساني هم كه پوست و موي حساسي دارند و پس از هر بار شست&zwnjوشوي مو با شامپوهاي معمولي دچار خارش و خشكي پوست سر و موهاي&zwnjشان مي&zwnjشوند، مي&zwnjتوانند از شامپوي بچه استفاده كنند.

شامپو چند دقيقه روي موها بماند؟

اصلا ضرورتي ندارد كه شامپو روي مو باقي بماند. همان زماني كه براي شست&zwnjوشوي موهاي&zwnjتان با ماساژ دادن شامپو روي آن صرف مي&zwnjكنيد، كافي است و ديگر نمي&zwnjخواهد شامپو را روي سرتان نگه داريد.

اما كانديشنرها بايد مدت كمي روي مو بمانند و بعد آبكشي شوند. درمورد شامپوهاي درماني نيز لازم است شامپو به&zwnjمدت 5-3 دقيقه براي اعمال اثر دارو روي سر باقي بماند و سپس آبكشي شود.

چقدر شامپوی چندکاره موثر است؟

اگر موهای&zwnjتان به نرم&zwnjکننده احتیاج دارد از یک حالت&zwnjدهنده پس از شامپو استفاده کنید نه از یک شامپوی حاوی حالت&zwnjدهنده.

چراکه مشکل است یک شامپو 2 عمل کاملا متضاد را با هم انجام دهد؛ موها را تمیز کند و در عین حال لایه&zwnjای روی موها باقی بگذارد.

به&zwnjعلاوه این پسمانده&zwnjها روی مو تجمع پیدا کرده و تشکیل چربی (Gareasis) می&zwnjدهد. علاوه بر اینها گمان نکنید شامپویی که «غنی» و «غلیظ» تبلیغ شده، بهتر است.

هدف تولیدکنندگان از افزودن مواد سفت&zwnjکننده یا نرم&zwnjکننده به فرآورده&zwnjهای خود و غلیظ و غنی کردن آنها، زیباتر کردن شکل ظاهری فرآورده و بازاریابی آنهاست.

استفاده از شامپوهاي گياهي بهتر از شامپوهاي شيميايي است؟

اين يك باور و ادعاي علمي نيست چون شامپوهاي گياهي هم داراي تركيبات شيميايي هستند.

بد نيست بدانيد كه عصاره&zwnjگيري از گياهان به&zwnjمنظور توليد شامپو هم با روش&zwnjهاي شيميايي صورت مي&zwnjگيرد، ضمن اينكه شيميايي بودن يك محصول، به&zwnjخودي&zwnjخود مذموم نيست و اين كار (تهيه محصولات شيميايي) هم يك نوع علم محسوب مي&zwnjشود.

 

کود عصاره جلبک دریایی مایع آلگا ۷۰ حاوی عصاره جلبک دریایی آسکوفیلوم نودوزوم می باشد. ترکیبی عالی از اسید های آمینه و ماده آلی غنی شده با ازت و پتاسیم میتوان به عنوان یک ضد استرس در محصولات کشاورزی استفاده کرد. آلژنیک اسید موجود در این محصول که عامل کلات کننده عناصر است موجب افزایش جذب عناصر غذایی و تحریک رشد طبیعی گیاهان می شود.

تلفن: 02634474653
ایمیل: info@digiomdeh.com
استان: البرز
شهر: کرج
محله: سعادت‌آباد
آدرس: رجایی شهر - گوهردشت - میدان طالقانی ( ابتدای رستاخیز ) کوچه شهید قزلباش ( سلطانی ) پلاک 44 - واحد 5
وزن: 250 گرم

مشخصات فنی

نظرات

سوالات

ثبت نظر (5 امتیاز)

سوال جدید (5 امتیاز)


نقاط قوت


نقاط ضعف


من یک ربات نیستم

محصولات مرتبط

شامپو گلرنگ گياهي حاوي عصاره سدر 400 گرمي

*شامپو گلرنگ سدر400گرمی 2*قیمت مصرف کننده 25000تومان *قیمت دیجی عمده هرکارتن 24عددی 25000تومان * -------------------- هزینه ارسال...

شامپو مو فیورال اسانس بلوبری مدل Blue berry حجم 250 میلی لیتر ویژه

* قیمت مصرف کننده : 27500 تومان * قیمت هر عدد ( حداقل سفارش 24عدد ) :22500 تومان * قیمت هر عدد سفارش کارتنی ( عمده) : 22500تومان *...

شامپو مو فیورال گل های کالندو ( زرد) مدل Calendula flowers حجم 250 میلی لیتر ویژه

* قیمت مصرف کننده : 27500 تومان * قیمت هر عدد ( حداقل سفارش 24عدد ) : 20000تومان * قیمت هر عدد سفارش کارتنی ( عمده) : 24000 تومان *...

شامپو مو فیورال مدل چای ( سبز ) Green tea حجم 250 میلی لیتر ویژه

قیمت مصرف کننده : 27500 تومان * قیمت هر عدد ( حداقل سفارش 24 عدد ) : 20000تومان * قیمت هر عدد سفارش کارتنی ( 20000 تومان * تعداد...

شامپو مو فیورال میوه های استوایی (نارنجی) مدل Tropical Blast حجم 250 میلی لیتر

قیمت روز بازار 40000* قیمت مصرف کننده : 27500 تومان * قیمت هر عدد ( حداقل سفارش 24 عدد ) : 25000 تومان * قیمت هر عدد سفارش کارتنی...

شامپو تخم مرغي گلرنگ900 گرمي

* قیمت مصرف کننده : 45230 تومان * قیمت هر عدد ( حداقل سفارش 10عدد 40500 تومان * -------------------- هزینه ارسال کالا: * استان...

شامپو گلرنگ گياهي حاوي عصاره سير400 گرمي ویژه

*شامپو سیر گلرنگ 400گرمی *قیمت مصرف 27820تومان *تخفیف دیجی عمده 25000تومان ،تعداد در کارتن 24 ... -------------------- هزینه ارسال...

شامپو سر گلرنگ گياهي حاوي عصاره پنج گياه 400 گرمي ویژه

* قیمت مصرف کننده : 30410 تومان * قیمت هر عدد ( حداقل سفارش 12 عدد ) : 26400تومان * قیمت هر عدد سفارش کارتنی ( عمده) : 24.300 تومان *...

برگشت به بالا

فروشگاه اینترنتی دیجی عمده، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین ماموریت ما فراهم آوردن فضایی مطمئن برای مشتریان و فروشندگان است، به نحوی که مشتریان بتوانند با اطمینان و سهولت بهترین انتخاب و خرید را در سراسر کشور انجام دهند و فروشندگان نیز محصولات و خدمات خود را به راحتی در معرض دید، ارزیابی و انتخاب مشتریان قرار دهند.
دیجی عمده پایبند به سه اصل تضمین اصل بودن کالا، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و امکان پرداخت در محل مشتری می باشد.

logo-samandehi

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی دیجی عمده فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آسان تجارت پیشگاه ایرانیان (فروشگاه آنلاین دیجی عمده) می باشد.