مشتریان شرکت به 3 روش می توانند وجه سفارش خود را پرداخت نمایند

 

پرداخت از طریق درگاه اینترنت بانک

 

پرداخت_آنلاین

 

روش اصلی پرداخت ها در مارکت پلیس دیجی عمده به روش پرداخت اینترنتی از طریق درگاه بانکی است که به منظور  تسریع در ارسال سفارش در هنگام ثبت سفارش ، از طریق درگاه اینترنتی، مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه اینترنت بانک ملت به حساب شرکت آسان تجارت پیشگام ایرانیان (سهامی خاص)پرداخت می کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله قطعی شدن سفارش است  . پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش مشتری به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

مشتریان محترم هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایند.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر نیاز دارید :

  - شماره کارت  )شماره 16 رقمی روی عابر بانک (

  - رمز دوم کارت/رمزپویا    برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید . ضمنا برای خرید مبالغ بالای 100 هزار تومان باید از رمز پویا استفاده کنید .
   - CVV2   
یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد

   - تاریخ انقضاء    تاریخ انقضا کارت‌ بانکی به صورت ماه و سال روی آن درج شده است .  مثال :  خرداد1400 به شکل  ماه : 03 و سال 00 نوشته میشود.

پرداخت از طریق حواله بانکی

حواله_بانک

 

در روش پرداخت از طریق حواله بانکی  مشتری میتواند پس از افزودن سفارش خود به سبد خرید  و با مشخص شدن مبلغ قابل پرداخت گزینه پرداخت از طریق حواله بانکی را انتخاب نماید. سپس با مراجعه حضوری به شعبه بانک یا از طریق پنل اینترنت بانک مربوط به خود حواله ای را به نام   شرکت آسان تجارت پیشگام ایرانیان (سهامی خاص)  صادر مینماید . پس از عملیات پرداخت ، فیش آن را در سایت دیجی عمده بارگذاری نماید . کارشناسان ما ظرف مدت یک روز کاری حواله را بررسی و در صورت تایید سفارش را جهت ارسال نهایی میکنند .

 

پرداخت در محل مشتری

کارتخوان

روش پرداخت در محل مشتری  صرفا برای سفارش های خرده مشتریان با مبالغ کمتر از 3 میلیون تومان است که مشتری می تواند  وجه سفارش خود را هنگام تحویل کالا با کلیه کارت های بانکی در دستگاه کارتخوان پرداخت نماید در خریدهای عمده و سفارشات خرد بالای 3 میلیون تومان پرداخت صرفا از طریق دو روش قبلی ( پرداخت از طریق درگاه اینترنت بانک یا  حواله بانکی ) امکان پذیر است .

 

شرایط و اطلاعات لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

- مشتری میبایست شماره کارت بانکی  یا شماره شبا بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری دیجی ‌عمده خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان ، کفایت میکند(


-
در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از دیجی‌عمده، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد


-
در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، دیجی‌عمده  مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

 

در صورتیکه پرسشی در خصوص نحوه پرداخت دارید میتوانید از طریق ارسال پیام با کارشناسان دیجی عمده در ارتباط باشید :

تماس_با_کارشناسان_دیجی_عمده

 

 

 

 

برگشت به بالا

فروشگاه اینترنتی دیجی عمده، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین ماموریت ما فراهم آوردن فضایی مطمئن برای مشتریان و فروشندگان است، به نحوی که مشتریان بتوانند با اطمینان و سهولت بهترین انتخاب و خرید را در سراسر کشور انجام دهند و فروشندگان نیز محصولات و خدمات خود را به راحتی در معرض دید، ارزیابی و انتخاب مشتریان قرار دهند.
دیجی عمده پایبند به سه اصل تضمین اصل بودن کالا، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و امکان پرداخت در محل مشتری می باشد.

logo-samandehi

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی دیجی عمده فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آسان تجارت پیشگاه ایرانیان (فروشگاه آنلاین دیجی عمده) می باشد.