موتور جستجو (فیلترها)

توضیحات
ضمانت اصل بودن کال

 

ضمانت اصل بودن کالا

دیجی عمده یک مارکت پلیس اینترنتی است که تولیدکنندگان و تامین کنندگان اصلی  به صورت مستقیم محصولات خود را در آن عرضه می کنند فروشندگان مواد غذایی و بهداشتی اعم از تولیدکنندگان ایرانی یا واردکنندگان  باید در زمان ثبت نام در پنل فروشندگان دیجی عمده مجوزهای سازمان غذا و دارو را آپلود کنند و روی محصولات شان برچسب  سیب سلامت باشد که براین اساس اصالت محصول تضمین می شود

امّا در مواردی ممکن است تامین کنندگان کالا را با قیمتی پایین تر از قیمت تولید کننده اصلی  عرضه  نمایند که این کالاها در سایت دیجی عمده با نشان غیراصل مشخص می شوند

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند به شرطی که  اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده  باشد در صورت آپلود مستندات مربوط به مجوزهای مربوط به سازمان غذا و دارو و سیب سلامت محصولات آنها نیز با برچسب اصالت کالا مشخص می شود در غیراینصورت با برچسب عیراصل مشخص خواهد شد.

  لازم به ذکر است در صورتی که مجوزهای آپلود شده توسط فروشندگان فیک باشد بررسی مساله در حوزه صلاحیت سازمان غذا و دارو  است و دیجی‌عمده هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

برگشت به بالا

فروشگاه اینترنتی دیجی عمده، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین ماموریت ما فراهم آوردن فضایی مطمئن برای مشتریان و فروشندگان است، به نحوی که مشتریان بتوانند با اطمینان و سهولت بهترین انتخاب و خرید را در سراسر کشور انجام دهند و فروشندگان نیز محصولات و خدمات خود را به راحتی در معرض دید، ارزیابی و انتخاب مشتریان قرار دهند.
دیجی عمده پایبند به سه اصل تضمین اصل بودن کالا، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و امکان پرداخت در محل مشتری می باشد.

logo-samandehi

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی دیجی عمده فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آسان تجارت پیشگاه ایرانیان (فروشگاه آنلاین دیجی عمده) می باشد.