پروموشن_های_دیجی_عمده

فروشندگان گرامی دیجی عمده ، پروموشن یا رویدادهای تخفیف به منظور تشویق مشتریان به خرید محصول شما با ارائه تخفیف در فواصل زمانی تعریف میشود . در مارکت پلیس دیجی عمده شما میتوانید به دو روش زیر محصولات خود را در پروموشن درج نمایید و از شانس بیشتری برای سفارش مشتریان برخوردار شوید :

1-تخفیف پلکانی

2-تخفیف حراجستان

 

 

 تخفیف پلکانی

 

تخفیف_پلکانی_دیجی_عمده

 

-تخفیف پلکانی صرفا ویژه سفارشات به روش عمده فروشی است . در این روش درصد تخفیف در سه سطح تعریف شده است که فروشنده با انتخاب این پرومشن مقدار تخفیف اعمال شده در هر سطح را با تعداد حداقل و حداکثر  میزان  سفارش مشتری در هر سطح  تعیین مینماید .

- در پروموشن تخفیف پلکانی با افزایش سفارش مشتری درصد تخفیف به صورت پلکانی افزایش میابد .

-طبق مثال زیر تخفیف پلکانی برای فروش یک محصول به روش عمده فروشی بیان شده است :

 

 

 تخفیف حراجستان

تخفیف_حراحستان_دیجی_عمده

-تخفیف حراجستان برای هر دو روش عمده فروشی و خرده فروشی کاربرد دارد . در این روش تخفیف درصد تخفیف به صورت ثابت و در مدت زمان معین اعمال میشود .

-مدت مجاز شرکت در پوموشن حراجستان بین 1 الی 30 روز میباشد .

-پروموشن های حراجستان  (عمده فروشی) و  حراجستان (خرده فروشی) متمایز از یکدیگر تعریف میشوند و فروشندگان بر اساس نوع فروش خود در این پروموشن ها شرکت مینمایند .

-مهلت ثبت نام در هر پروموشن محدود است .

 

-در  مثال زیر تخفیف حراجستان  برای فروش یک محصول به روش عمده فروشی بیان شده است:


 

 

-در  مثال زیر تخفیف حراجستان  برای فروش یک محصول به روش خرده فروشی بیان شده است:


 

 

 

سوالات_متداول_فروشندگان

 

ورود_به_پنل_فروشندگان_دیجی_عمده

 

 

 

برگشت به بالا

فروشگاه اینترنتی دیجی عمده، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین ماموریت ما فراهم آوردن فضایی مطمئن برای مشتریان و فروشندگان است، به نحوی که مشتریان بتوانند با اطمینان و سهولت بهترین انتخاب و خرید را در سراسر کشور انجام دهند و فروشندگان نیز محصولات و خدمات خود را به راحتی در معرض دید، ارزیابی و انتخاب مشتریان قرار دهند.
دیجی عمده پایبند به سه اصل تضمین اصل بودن کالا، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و امکان پرداخت در محل مشتری می باشد.

logo-samandehi

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی دیجی عمده فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آسان تجارت پیشگاه ایرانیان (فروشگاه آنلاین دیجی عمده) می باشد.