تحویل اکسپرس

 

سفارشات مشتریان به دو روش تحویل فوری (اکسپرس) و غیرفوری به شرح زیر  تحویل می شود

الف-تحویل اکسپرس

در حال حاضر سرویس تحویل فوری دیجی عمده در شهر تهران ،  شهر کرج و قزوین و بعضی شهرهای حومه ای آنها از جمله اسلامشهر ، شهر ری ، تهرانسر ، شهریار ، رباط کریم ، مهرشهر ، عظیمیه ، طالقان ، اشتهارد ، نظرآباد، محمدشهر ، فردیس ، ماهدشت ، ملارد ، گوهردشت  برقرار است

در سیستم تحویل فوری سفارشات عمده مشتریان پس از گذشت 48 ساعت کاری از زمان پرداخت بهای سفارش طبق شرایط زیر تحویل خواهند شد :

الف-کالای خریداری شده در انبار دیجی عمده موجود باشد.

ب-در صورتی که همه یا بخشی از سفارش شما در انبار دیجی عمده موجود نباشد  زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار دیجی عمده به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

در صورتی که آدرس شما در یکی از شهرهای فوق میباشد ، میتوانید زمان دلخواه خود را جهت دریافت کالا انتخاب کنید.

 ضمنا در  شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده ، صورت نگیرد.

- به منظور قدردانی از اولین گروه مشتریان ، هزینه ارسال سفارشات برای این مشتریان  تا پایان سال 1399 رایگان می باشد

ارسال سفارشات مشتریان خارج از پوشش تحویل اکسپرس

-در صورتی که مشتری و سفارش مشتری از خارج از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس باشد به شرح زیر عمل می شود

-در صورتی که همه سفارش مشتری در انبار دیجی عمده موجود باشد  ظرف مدت  5 روزکاری و در صورتی که همه یا بخشی از کالاها در انبار دیجی عمده موجود نباشد ظرف مدت 8 روز کاری از زمان پرداخت وجه سفارش، کالا تحویل می شود

-هزینه ارسال سفارش  این مشتریان به عهده خودشان می باشد که در زمان ارسال سفارش دریافت

می گردد

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش ;

 

به منظور حصول اطمینان از تحویل سفارشات مشتریان به خودشان و پیشگیری از سوء استفاده افراد سودجو  لازم است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال دیجی عمده کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

 

- همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی  فروشگاه یا منزل منتهی به خیابان که در پروفایل مشتری ثبت شده است تحویل دهند

- لازم است در شهرهای تحت پوشش اکسپرس تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

- در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا و انطباق آن با سفارش را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

- تحویل سفارش در اماکن غیر از آدرس دقیق ثبت شده در پروفایل مشتری امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

 

 

 

 

در بالا ذکر شده است سفارش مشتری طی 5 روز کاری هزینه ارسال سفارش به عهده مشتری می باشد که پس از ارسال کالا پس کرایه می شود

 

 

آیتم های مرتبط

نحوه ارسال و تحویل سفارش من چگونه است؟

سفارش شما براساس روز و زمانی که هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنید، برای شما ارسال خواهد شد. ...

نحوه ارسال و تحویل سفارش من چگونه است؟

سفارش شما براساس روز و زمانی که هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنید، برای شما ارسال خواهد شد. در صورتیکه در آدرس حضور...

برگشت به بالا

فروشگاه اینترنتی دیجی عمده، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین ماموریت ما فراهم آوردن فضایی مطمئن برای مشتریان و فروشندگان است، به نحوی که مشتریان بتوانند با اطمینان و سهولت بهترین انتخاب و خرید را در سراسر کشور انجام دهند و فروشندگان نیز محصولات و خدمات خود را به راحتی در معرض دید، ارزیابی و انتخاب مشتریان قرار دهند.
دیجی عمده پایبند به سه اصل تضمین اصل بودن کالا، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و امکان پرداخت در محل مشتری می باشد.

logo-samandehi

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی دیجی عمده فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آسان تجارت پیشگاه ایرانیان (فروشگاه آنلاین دیجی عمده) می باشد.